fbpx

Karrier

Ha az alábbi álláshirdetések nem keltették fel az érdeklődésedet vagy úgy gondolod, hogy nem a képességeidhez illő ajánlatokat látod, akkor is szívesen vesszük általános pályázatodat a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre.

Csatlakozzon hozzánk MOTORKERÉKPÁR SZERVIZTANÁCSADÓKÉNT!

Feladatok:

  • Támogatást nyújt ügyfeleinknek a diagnosztikán alapuló tanácsadástól kezdve, a motorkerékpár ügyfélnek történő visszaadásáig és ennek során a kapcsolattartó szerepet tölti be az ügyfél és a szerviz között.
  • Az ügyfeleink számára nyújtott, minden területre kiterjedő, és meggyőző támogató tevékenységével hozzájárul ügyfeleink kötődésének biztosításához és az új ügyfelek megnyeréséhez.
  • A szervizben tartózkodást kiemelkedő élménnyé teszi ügyfeleink számára és tevékenységével, valamint elkötelezettségével megfelel ügyfeleink elvárásainak.
  • Kapcsolattartó szerepet tölt be a jótállási- és méltányossági esetek, valamint az összes többi javítási megbízás ügyintézésében.
  • Támogatást nyújt a szervizszolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadásban és szervizszolgáltatást, kiegészítőt és motoros ruházatot értékesít.
  • Tanácsot ad az ügyfeleknek a finanszírozási és biztosítási konstrukciókkal kapcsolatosan.

Elvárások:

  • Műszaki végzettséggel, vagy erős műszaki háttérrel párosuló kereskedelmi végzettséggel, tapasztalattal rendelkezik.
  • A munkakör betöltéséhez “A” és “B” kategóriás jogosítvány szükséges; további elvárás, hogy a pályázó maga is aktív motoros legyen.
  • Angol/német társalgási szintű nyelvtudás.
  • Az ideális pályázó ügyfélorientált, kommunikatív és magabiztos fellépésével bizalmat ébreszt.
  • Személyiségét dinamizmus, elkötelezettség és felelősségtudat jellemzi.

Amin kínálunk:

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és a BMW modellek széles palettáját ismerhetik meg. Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos javadalmazást (alapbér és jutalék) kínálunk.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük, látogasson el a www.bmw-karrier.hu karrier oldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!