fbpx

Karrier

Ha az alábbi álláshirdetések nem keltették fel az érdeklődésedet vagy úgy gondolod, hogy nem a képességeidhez illő ajánlatokat látod, akkor is szívesen vesszük általános pályázatodat a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre.

Autószerelő – Pápa

Munkatársat keresünk autószerelő pozícióba pápai telephelyünkre.

Új kollégánk főbb feladatai, munkái:

  • Elvégzi a gépkocsikon a javítási és karbantartási feladatokat valamint az összes diagnosztikai munkát.
  • A belső előírások figyelembe vételével elvégzi a jótállási munkákat.
  • Munkavégzése során a legmodernebb számítástechnikai eszközöket alkalmazza.
  • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
  • Hatékonyan megszervezi a munkavégzés folyamatát és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bizonyítottan kiváló szakmai ismeretekkel és referenciákkal rendelkezik.
  • Egyértelmű előnyt jelent a Skoda modellek szerelésében való jártasság, valamint a mestervizsga oklevél.
  • Képes az alapos, körültekintő és önálló munkavégzésre, folyamatosan ügyel cégfilozófiánknak megfelelően a rendre és tisztaságra munkahelyén.
  • Munkája során jól szervezetten és a határidőket betartva végzi el feladatait.
  • Kimondottan érdeklik a műszaki innovációk és állandóan kész a továbbképzésre.

Amit kínálunk:

A kiemelkedő bérezés mellett igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört, előrejutási lehetőséget, folyamatos szakmai képzéseket, valamint a piacvezető Leier cégcsoport biztos anyagi hátterét kínáljuk.

Jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre.