BMW K 1600 GTL
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 8 290 000 Ft |
| Ár (EUR) | 25 390 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2022/06 |
| Állapot | Megkímélt |
| Kivitel | Túra |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 25 078 km |
| Szín | Fehér (metál) |
| Saját tömeg | 358 kg |
| Össztömeg | 560 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1649 cm³ |
| Teljesítmény | 118 kW, 160 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/06 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), bőrülés, bukócső / bukógomba, DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, full extra, fűthető ülés, GPS (navigáció), gyári dobozok, hátsó doboz, háttámla, Hi-Fi, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, ködlámpa, középsztender, lábtartó, markolat fűtés, motoros szélvédő, oldalsó dobozok, önindító, plexi, rádiós magnó, riasztó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, ülésmagasság állítás, xenon fényszóró, zárható doboz, azonnal elvihető, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW K 1600 GTL típusú modellünket Komfort csomaggal, Kulcsnélküli indítással, Nappali menetfénnyel, Pro váltóasszisztenssel, Rádióval, Központi zárral, Talajvilágítással, Ködfényszóróval, Riasztóval, Bukócsővel. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/9141771 |
| (+36) 30/7835693 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
