BMW F 800 GS Alacsonyított kivitel
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 5 620 400 Ft |
| Ár (EUR) | 17 214 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túraenduro |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Fehér (metál) |
| Saját tömeg | 227 kg |
| Össztömeg | 440 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 895 cm³ |
| Teljesítmény | 64 kW, 87 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, full extra, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, kézvédők, középsztender, markolat fűtés, önindító, plexi, riasztó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW F 800 GS típusú modellünket Alacsonyított kivitelben Komfort, Túra csomagokkal, Kulcsnélküli indítással, M endurance lánccal, Navigáció előkészítéssel, Tempomattal, Csomagtartó-vázzal, Headlight Pro-val, Markolatfűtéssel, Markolatvédővel, Pro váltóasszisztenssel, Pro menetprogramokkal, RDC-vel, Riasztóval, Alacsony üléssel. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
