BMW R 18
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 9 975 000 Ft |
| Ár (EUR) | 30 550 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2024 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Cruiser |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Szürke (metál) |
| Saját tömeg | 345 kg |
| Össztömeg | 560 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1802 cm³ |
| Teljesítmény | 67 kW, 91 LE |
| Henger-elrendezés | Boxer |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), bukócső / bukógomba, DTC, dupla tárcsafék elöl, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, lábtartó, markolat fűtés, oldaltáska, önindító, riasztó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, táskatartó konzol, tempomat, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW R 18 típusú modellünket Komfort csomaggal, Headlight Pro-val, Zárható tanksapkával, Emelkedő-asszisztenssel, Markolatfűtéssel, Tempomattal, Lábtartó paddal, RDC-vel, Hátramenettel, Riasztóval, Fekete króm elemekkel, 5 év garanciával és 3/30 Service Inclusive csomaggal, számos kiegészítővel melyek részletes felsorolása a dokumentumok fülön megtekinthető. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/2195978 |
| (+36) 30/7835693 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
