BMW R 1300 GS Custom (Automata)
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 12 404 600 Ft |
| Ár (EUR) | 37 992 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026/05 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túraenduro |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Kék |
| Saját tömeg | 237 kg |
| Össztömeg | 465 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1300 cm³ |
| Teljesítmény | 107 kW, 146 LE |
| Henger-elrendezés | Boxer |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2030/05 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, fűthető ülés, háttámla, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, kézvédők, ködlámpa, középsztender, lábtartó, markolat fűtés, motoros szélvédő, önindító, plexi, riasztó, sport kipufogó, tankpad, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, xenon fényszóró, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW R 1300 GS típusú modellünket egyedi matt kék fényezéssel és Option 719 matrica szettel, Komfort, Túra, Dynamic, Innovációs csomagokkal, Adaptív magasság állítással, DSA-val, Headlight Pro-val, Pro menetprogramokkal, Automatizált váltóasszisztenssel, Navigáció előkészítéssel, Sport fékekkel, Akrapovic dupla kipufogóval, Utas-csomaggal, Központi zárral, Markolatfűtéssel, Ülésfűtéssel, Elektromos plexivel, Távolságtartó tempomattal, Vezetés támogató rendszerekkel, Riasztóval, Ködfényszóróval, Arany küllős kerekekkel, Komfort üléssel, Magas kormánnyal, Vészhívóval, Topcase-tartóval. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
