BMW S 1000 XR
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 7 999 999 Ft |
| Ár (EUR) | 24 502 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2024/05 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túra- sport |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 25 317 km |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 227 kg |
| Össztömeg | 450 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Teljesítmény | 125 kW, 170 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, gyári dobozok, hátsó doboz, háttámla, immobiliser, információs kijelző, kézvédők, ködlámpa, középsztender, markolat fűtés, oldalsó dobozok, önindító, plexi, tankpad, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, ülésmagasság állítás, zárható doboz, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW S 1000 XR típusú modellünket Túra és Dynamic csomagokkal, M endurance lánccal, Dynamic ESA Pro-val, Pro váltóasszisztenssel, Navigáció előkészítéssel, Markolatfűtéssel, RDC-vel, Tempomattal, Ködfényszóróval, Kézvédőkkel, Középállvánnyal, Kofferszetel (nagyobbik 49 literes Topcase-el), Sötét magas plexivel (gyárit is adjuk hozzá), Tankpaddal, TFT fóliával. Garanciális 2029.05.08-ig. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
