BMW S 1000 XR Alacsonyított kivitel (M design)
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 11 339 500 Ft |
| Ár (EUR) | 34 730 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026/05 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túra- sport |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 000 km |
| Szín | Zöld |
| Saját tömeg | 227 kg |
| Össztömeg | 450 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Teljesítmény | 125 kW, 170 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2030/05 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, immobiliser, információs kijelző, kézvédők, ködlámpa, középsztender, markolat fűtés, önindító, plexi, riasztó, sport kipufogó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, ülésmagasság állítás, xenon fényszóró, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW S 1000 XR típusú modellünket egyedi matt zöld fényezéssel és M-es matricákkal, Akrapovic kipufogóval, Dynamic csomaggal, Dynamic ESA Pro-val, Pro váltóasszisztenssel, Tempomattal, Navigáció előkészítéssel, Alacsonyított kivitelben, Markolatfűtéssel, RDC-vel, Ködfényszóróval, Riasztóval, Középállvánnyal, Vészhívóval, Hűtőráccsal, Kormányvég tükrökkel, Motorvédővel, Oldalkofferekkel, Sötét magas plexivel, TFT fóliával, 5 év jótállással. A motorra szezon végi (Augusztus-Szeptember) átvétellel tudunk szerződni. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
