BMW F 900 R
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 4 655 500 Ft |
| Ár (EUR) | 14 258 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Naked |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Kék |
| Saját tömeg | 208 kg |
| Össztömeg | 430 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 895 cm³ |
| Teljesítmény | 77 kW, 105 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, markolat fűtés, önindító, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW F 900 R típusú modellünket Dynamic csomaggal, M Endurance lánccal, Markolatfűtéssel, Dynamic ESA-val, Pro váltóasszisztenssel, Pro menetprogramokkal, Magas kormánnyal, Motorspoilerrel, Kormányvég tükrökkel. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
