BMW C 400 GT Exclusive
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 4 379 800 Ft |
| Ár (EUR) | 13 414 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026/05 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Nagyrobogó |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 219 kg |
| Össztömeg | 422 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 350 cm³ |
| Teljesítmény | 25 kW, 34 LE |
| Hajtás | Szíj |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2030/05 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), dupla tárcsafék elöl, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, fűthető ülés, immobiliser, információs kijelző, középsztender, markolat fűtés, önindító, plexi, riasztó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, xenon fényszóró, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW C 400 GT típusú modellünket Exclusive kivitelben Komfort csomaggal, Túra csomaggal, Ülésfűtéssel, Markolatfűtéssel, Riasztóval, Connectivity-vel, Navigáció előkészítésssel, ABS-sel, LED fényszóróval, Középállvánnyal, USB töltővel, Markolatvédővel, Színezett plexivel, Lábtartó paddal, Kulcsnélküli indítással, Headlight Pro-val, Csomagtartó vázzal, Interphone Apple Carplay Android Auto tükröző készülékkel, 5 év jótállással. A motorkerékpár egyedi konstrukcióval megvásárolható, keressen minket a részletekért. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
