BMW M 1000 XR
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 11 287 000 Ft |
| Ár (EUR) | 34 569 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túra- sport |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Zöld (metál) |
| Saját tömeg | 223 kg |
| Össztömeg | 450 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Teljesítmény | 148 kW, 201 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, full extra, gyári dobozok, hátsó doboz, háttámla, immobiliser, információs kijelző, középsztender, markolat fűtés, önindító, plexi, riasztó, sport kipufogó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, zárható doboz, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW M 1000 XR típusú modellünket Pro menetprogramokkal, Pro váltóasszisztenssel, Hegymeneti-asszisztenssel, DTC-vel, Headlight Pro-val, DDC-vel, M titán kipufogóval, M kovácsolt kerekekkel, ABS Pro-val, Magas plexivel, Kulcsnélküli indítással, RDC-vel, Tempomattal, Navigáció előkészítéssel, M sport üléssel, Kormányvég tükrökkel, Riasztóval. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/2195978 |
| (+36) 30/7835693 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
