BMW M 1000 XR
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 14 075 900 Ft |
| Ár (EUR) | 43 110 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026/05 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túra- sport |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 223 kg |
| Össztömeg | 450 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 999 cm³ |
| Teljesítmény | 148 kW, 201 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Lánc |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2030/05 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, full extra, gyári dobozok, hátsó doboz, háttámla, immobiliser, információs kijelző, középsztender, markolat fűtés, önindító, plexi, riasztó, sport kipufogó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, zárható doboz, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW M 1000 XR típusú modellünket Pro menetprogramokkal, Pro váltóasszisztenssel, Hegymeneti-asszisztenssel, DTC-vel, Headlight Pro-val, DDC-vel, M titán kipufogóval, ABS Pro-val, Sport plexivel, Kulcsnélküli indítással, RDC-vel, Tempomattal, M karbon kerekekkel, Navigáció előkészítéssel, M sport üléssel, Kormányvég tükrökkel, Riasztóval, M competition csomaggal, Karbon csomaggal, M Billet Pack csomaggal, Topcase tartóval és fekete Topcase-el + háttámlával, 5 év jótállással. A motorkerékpár egyedi konstrukcióval megvásárolható, keressen minket a részletekért. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/2195978 |
| (+36) 30/7835693 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
