BMW R 18 Option 719
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 11 424 000 Ft |
| Ár (EUR) | 27 411 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2025 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Cruiser |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Zöld (metál) |
| Saját tömeg | 345 kg |
| Össztömeg | 560 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1802 cm³ |
| Teljesítmény | 67 kW, 91 LE |
| Henger-elrendezés | Boxer |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, lábtartó, markolat fűtés, önindító, riasztó, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, táskatartó konzol, tempomat, xenon fényszóró, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW R 18 típusú modellünket Option 719 kivitelben Komfort csomaggal, Headlight Pro-val, Zárható tanksapkával, Emelkedő-asszisztenssel, Markolatfűtéssel, Tempomattal, Lábtartó paddal, Utas-csomaggal, RDC-vel, Hátramenettel, Riasztóval, Option 719 üléssel, Option 719 Icon kerekekkel, Fekete motorblokkal, Option 719 Aero csomaggal, 5 év jótállással. Dokumentumok fülre kattintva további információk. Videó a motorról a video ikonra kattintva. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/2195978 |
| (+36) 30/7835693 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
