MERCEDES-BENZ SLK 200 Kompressor BMW GYŐR!
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 5 490 000 Ft |
| Ár (EUR) | 15 222 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2009/03 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Cabrio |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 139 354 km |
| Szállítható szem. száma | 2 fő |
| Ajtók száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Saját tömeg | 1 390 kg |
| Össztömeg | 1 705 kg |
| Csomagtartó | 208 liter |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1796 cm³ |
| Teljesítmény | 135 kW, 184 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Hátsó kerék |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/05 |
| Felszereltség |
|---|
| ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), automata klíma, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos tükör, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fűthető első ülés, fűthető tükör, hátsó fejtámlák, HIFI, indításgátló (immobiliser), kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, ködlámpa, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, multifunkciós kormánykerék, nyitható keménytető, rádió, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák, garázsban tartott, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott. |
| Leírás |
|---|
| BMW GYŐR! 5 ÉVE 1 TULAJDONOS. GARÁZSBAN TARTOTT. MEGKÍMÉLT SZÉP ÁLLAPOT! FRISS OLAJCSERE.A GÉPKOCSI MEGTEKINTÉSÉHEZ, ELŐZETES IDŐPONTEGYEZTETÉS SZÜKSÉGES! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter út 9 |
| (+36) 30/2673989 |
| (+36) 30/2028197 |
