SKODA OCTAVIA 1.6 CR TDI Ambition
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 4 290 000 Ft |
| Ár (EUR) | 11 895 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2017/12 |
| Állapot | Normál |
| Kivitel | Kombi |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 187 029 km |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Szín | Szürke |
| Saját tömeg | 1 305 kg |
| Össztömeg | 1 855 kg |
| Csomagtartó | 590 liter |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Dízel |
| Hengerűrtartalom | 1598 cm³ |
| Teljesítmény | 85 kW, 116 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Sebességváltó | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/12 |
| Felszereltség |
|---|
| ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, digitális kétzónás klíma, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fűthető kormány, guminyomás-ellenőrző rendszer, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, LED fényszóró, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, tolatóradar, ülésmagasság állítás, azonnal elvihető, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| AZ AUTÓ NEM MINDIG TALÁLHATÓ MEG TELEPÜNKÖN! AZ AUTÓ MEGTEKINTÉSÉHEZ ELŐZETES EGYEZTETÉS JAVASOLT! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter út 9 |
| (+36) 30/2028197 |
| (+36) 30/2673989 |
