HYUNDAI IX35 1.6 GDi Premium HYUNDAI GYŐR
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 4 290 000 Ft |
| Ár (EUR) | 11 183 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2015/04 |
| Állapot | Normál |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 117 943 km |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 305 kg |
| Össztömeg | 1 830 kg |
| Csomagtartó | 591 liter |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1591 cm³ |
| Teljesítmény | 99 kW, 135 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/06 |
| Felszereltség |
|---|
| ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, ASR (kipörgésgátló), bluetooth-os kihangosító, bőrkormány, centrálzár, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos tükör, érintőkijelző, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (6 fokozatú) sebességváltó, multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, szervokormány, színezett üveg, tempomat, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, rendszeresen karbantartott, 20%-tól elvihető. |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter út 9 |
| (+36) 30/2028197 |
| (+36) 30/2673989 |
