FIAT DUCATO 2.3 Mjet LWB 3.3 t
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 3 000 000 Ft + 27% ÁFA (bruttó: 3 810 000 Ft) |
| Ár (EUR) | 7 820 EUR + 27% ÁFA (bruttó: 9 931 EUR) |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2016/09 |
| Állapot | Megkímélt |
| Kivitel | Platós |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 529 138 km |
| Szállítható szem. száma | 7 fő |
| Ajtók száma | 4 |
| Saját tömeg | 1 880 kg |
| Össztömeg | 3 300 kg |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Dízel |
| Hengerűrtartalom | 2287 cm³ |
| Teljesítmény | 109 kW, 148 LE |
| Hajtás | Első kerék |
| Sebességváltó | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| Manuális klíma, azonnal elvihető, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter út 9 |
| (+36) 30/2673989 |
| (+36) 30/2028197 |
