BMW 550e xDrive (Automata) ÁFA visszaigényelhető
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 28 850 000 Ft |
| Ár (EUR) | 75 203 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2025/02 |
| Állapot | Újszerű |
| Kivitel | Kombi |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 46 000 km |
| Szállítható szem. száma | 5 fő |
| Ajtók száma | 5 |
| Saját tömeg | 2 285 kg |
| Össztömeg | 2 875 kg |
| Csomagtartó | 570 liter |
| Klíma fajtája | Hőszivattyús klíma |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin/elektromos |
| Hengerűrtartalom | 2998 cm³ |
| Teljesítmény | 230 kW, 313 LE |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Összkerék |
| Sebességváltó | Automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2029/02 |
| Felszereltség |
|---|
| 360 fokos kamerarendszer, ABS (blokkolásgátló), állítható kormány, Android Auto, Apple CarPlay, ASR (kipörgésgátló), automata (8 fokozatú tiptronic) sebességváltó, bluetooth-os kihangosító, bőr belső, bőrkormány, centrálzár, dönthető utasülések, elektromos ablak elöl, elektromos ablak hátul, elektromos csomagtérajtó-mozgatás, elektromos tükör, elektromos ülésállítás utasoldal, elektromos ülésállítás vezetőoldal, elektronikus rögzítőfék, első-hátsó parkolóradar, érintőkijelző, esőszenzor, ESP (menetstabilizátor), fedélzeti komputer, fékasszisztens, fűthető kormány, GPS (navigáció), guminyomás-ellenőrző rendszer, hátsó keresztirányú forgalomra figyelmeztetés, holttér-figyelő rendszer, hőszivattyús klíma, HUD / Head-Up Display, indításgátló (immobiliser), ISOFIX rendszer, kihangosító, kormányról vezérelhető hifi, könnyűfém felni, középső kartámasz, kulcsnélküli indítás, kulcsnélküli nyitórendszer, LED fényszóró, LED mátrix fényszóró, MSR (motorféknyomaték szabályzás), multifunkcionális kijelző, multifunkciós kormánykerék, parkolóasszisztens, rablásgátló, riasztó, sávtartó rendszer, sávváltó asszisztens, sportfutómű, sportülések, start-stop/motormegállító rendszer, szervokormány, színezett üveg, tábla-felismerő funkció, távolságtartó tempomat, tempomat, tolatókamera, tolatóradar, ülésmagasság állítás, ütközés veszélyre felkészítő rendszer, vészfék asszisztens, ÁFA visszaigényelhető, autóbeszámítás lehetséges, azonnal elvihető, garanciális, garantált km futás, keveset futott, nem dohányzó, rendszeresen karbantartott, végig vezetett szervizkönyv. |
| Leírás |
|---|
| 2030.02.23-ig vagy 100.000km-ig ingyen szerviz, 2028 februárig/200.000km-ig gyári garancia.Debreceni Gyári céges autóként volt használva, szép állapotban van.01CB CO2 equipment01DF Exhaust emission standards EU6 rde II0230 Extra package, EU-speciifc0248 Steering wheel heater02PA Locking wheel bolt02TE Automatic transmission w/ shift paddles02VB Tyre pressure display02VC Tyre repair set02VV Adaptive suspension Professional0302 Alarm system0322 Comfort access0337 M Sports package033B M SPORT PACKAGE PRO03AC Trailer coupling03DP BMW Iconic Glow exterior package03GV BMW lt-all. whl aerodyn 954I STD SO MB03M1 M SPORT BRAKING SYSTEM, DARKBLUE METALLIC03MF M lights Shadow Line0420 Sun protection glazing0428 Warning triangle and first aid kit043H Fine wood, ash, grey blue, open-pore0453 Climate-controlled seats, front0456 Comfort seat with memory04FL Travel & Comfort rail system04GQ M seat belts04HA Seat heating, front and rear04NB Autom. climate control with 4-zone ctrl04NR Interior camera04T2 LADEKABEL PROFESSIONAL (MODE 3)04T3 Flexible Charger (Mode 2)04U8 Rapid charging, alternating current04U9 Acoustic pedestrian protection04UR Ambient interior light04V1 BMW ICONICSOUNDS ELECTRIC0548 Kilometre speedo0552 Adaptive LED headlight05AU Driving assistant professional05AV Active Guard05DW Parking Assistant Professional05YA Adapter E+F (CEE 7/7) 10A0654 DAB tuner0674 Hi-Fi system Harman Kardon06AE Teleservices06AF Statutory emergency call06AK Connected Drive Services06C3 Connected Package Professional06NX Storage tray wireless charging06PA Personal eSIM06U3 BMW Live operating area Professional06U7 BMW Natural Interaction0710 M leather steering wheel0760 High gloss shadow line0775 Headlining anthracite07EW Option package Professional07LK Travel Paket07M9 M Shadow Line with expanded scope07VB Comfort Package08A2 Language version, Hungarian08AU On-board literature, Hungarian08KA Oil service interval 24 mths / 30,000 km08R3 COC ADDITIONAL SCOPES08R9 Refrigerant R1234yf08TF Active pedestrian protection08WN Control E09T1 M SPORT EXTERIEURUMFAENGE09T2 M SPORT interior equipment09TA Specific additional contents in M Sport package09TB SPEZ. ZUSATZUMF. M SPORTPAKET PROA070 70 Ah AGM battery |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter út 9 |
| (+36) 30/5978925 |
| (+36) 30/2028197 |
