BMW R 1300 GS (Automata)
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 13 936 300 Ft |
| Ár (EUR) | 42 683 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026/03 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túraenduro |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 240 kg |
| Össztömeg | 465 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1300 cm³ |
| Teljesítmény | 107 kW, 146 LE |
| Henger-elrendezés | Boxer |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2030/03 |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), bukócső / bukógomba, DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, full extra, fűthető ülés, GPS (navigáció), gyári dobozok, hátsó doboz, háttámla, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, kézvédők, ködlámpa, középsztender, lábtartó, markolat fűtés, motoros szélvédő, oldalsó dobozok, önindító, plexi, riasztó, sport kipufogó, tankpad, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, zárható doboz, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW R 1300 GS típusú modellünket Komfort, Túra, Dynamic, Innovációs csomagokkal, Adaptív magasságállítással, DSA-val, Akrapovic dupla kipufogóval, Headlight Pro-val, Pro menetprogramokkal, Automatizált váltóasszisztenssel, Navigáció előkészítéssel, Sport fékekkel, Utas-csomaggal, Központi zárral, Ülésfűtéssel, Elektromos plexivel, Távolságtartó tempomattal, Vezetés támogató rendszerekkel, Riasztóval, Ködfényszóróval, Kovácsolt kerekekkel, Komfort üléssel, Magas kormánnyal, Topcase-tartóval, Alu színű kofferszettel, Alsó és felső bukócsövekkel, Belső borításokkal az oldalkofferekben, Interphone tükröző készülékkel (Apple Carplay, Android Auto), 5 év jótállással. A motorkerékpár egyedi konstrukcióval megvásárolható, keressen minket a részletekért! Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
