BMW R 1300 GS (Automata)
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Vételár | 11 092 500 Ft |
| Ár (EUR) | 33 973 EUR |
| Általános adatok | |
|---|---|
| Gyártási év | 2026 |
| Állapot | Kitűnő |
| Kivitel | Túraenduro |
| Finanszírozás | |
|---|---|
| Finanszírozás | 20%-tól elvihető |
| Jármű adatok | |
|---|---|
| Km. óra állás | 1 km |
| Szín | Piros (metál) |
| Saját tömeg | 240 kg |
| Össztömeg | 465 kg |
| Motor adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag | Benzin |
| Hengerűrtartalom | 1300 cm³ |
| Teljesítmény | 107 kW, 146 LE |
| Henger-elrendezés | Boxer |
| Hajtás | Kardán |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Felszereltség |
|---|
| 12 V rendszer, ABS (blokkolásgátló), DTC, dupla tárcsafék elöl, elektromos futómű állítás, fedélzeti computer, fém fékcső, fordulatszámmérő, fűthető ülés, háttámla, immobiliser, információs kijelző, katalizátor, kézvédők, ködlámpa, középsztender, lábtartó, markolat fűtés, motoros szélvédő, önindító, plexi, riasztó, tankpad, tárcsafék elöl, tárcsafék hátul, tempomat, azonnal elvihető, első tulajdonostól, garanciális, garázsban tartott, keveset futott, motorbeszámítás lehetséges, rendelhető, rendszeresen karbantartott, szervizkönyv, törzskönyv, 20%-tól elvihető. |
| Leírás |
|---|
| Leier Autó BMW Motorrad Győr kínálatából ajánljuk Önnek BMW R 1300 GS típusú modellünket Komfort, Túra, Dynamic, Innovációs csomagokkal, Adaptív magasság állítással, Arany küllős kerekekkel, DSA-val, Headlight Pro-val, Pro menetprogramokkal, Automatizált váltóasszisztenssel, Navigáció előkészítéssel, Sport fékekkel, króm kipufogóval, Utas-csomaggal, Központi zárral, Markolatfűtéssel, Ülésfűtéssel, Elektromos plexivel, Távolságtartó tempomattal, Vezetés támogató rendszerekkel, Riasztóval, Ködfényszóróval, Komfort üléssel, Magas kormánnyal, Topcase-tartóval. Most ajándék 3/30 Service Inclusive csomaggal 06.30-ig! Dokumentumok fülre kattintva további információk. Előzetes időpont egyeztetés után szeretettel várjuk márkakereskedésünkbe! |
| Elérhetőségek |
|---|
| 9024 Győr, Szauter u. 9 |
| (+36) 30/7835693 |
| (+36) 30/2195978 |
| sandor.krisztian@leier.hu |
