Állásajánlat

A LEIER AUTÓ KFT. 25 éve kezdte meg működését az autókereskedelem és szerviz üzletágban. A cég számos autómárkát képvisel a régióban. Célunk, hogy bizalommal válasszanak minket, ezért csapatunk képzett, felkészült és dinamikus.

Győri BMW Márkakereskedésünkbe motivált munkatársat keresünk

ASSZISZTENS pozícióba.

FELADATOK:

  • Ügyfelek tájékoztatása,
  • adminisztratív feladatok mind az értékesítés, mind a szerviz területén,
  • általános ügyintézési feladatok,
  • kollégák napi munkájának támogatása.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás,
  • határozott fellépés, ügyfélcentrikus magatartás,
  • kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office ismeretek,
  • gépjárművek iránti érdeklődés.

AMIT MI KÍNÁLUNK:

Igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört, versenyképes jövedelmet, cafeteria juttatási csomagot. Megismerheted forgalmazott autómárkáinkat, tapasztalatot szerezhetsz az autókereskedelem és ügyfélkezelés területén.

Felkeltettük érdeklődésed? Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre. Bízunk benne, hogy találkozunk!

leier_auto_asszisztens_stock